MENÜ

Kanada Eğitim Haftası

151 defa okunduYorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Kanada Başkonsolosluğu Desteği ile "Kanada Eğitim Haftası" düzenliyor.

Kanada Eğitim Haftası

Geleceğinize sağlam bir adım atmak istiyorsanız bu fırsat tamda size göre. Kanada eğitim haftası 11-18 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Kanada’nın en prestijli Üniversite, Kolej, Lise ve en önde gelen ILAC dil okulları katılıyor. Kanada Eğitim Haftası boyunca Kanada da yaşam, Kanada da eğitim, Okul ziyaretleri, Seminer ve Toplantılar halinde katılımcılarına en iyi Kanada şartlarında eğitim fırsatlarını sunuyor.

18 Mart’ta Levent’te bulunan Wyndham Grand Oteli toplantı salonunda gerçekleşecek etkinlikte öğrencilerle bir arada Kanada’da öğrenci hayatı ve eğitim şartları hakkında detaylı olarak seminer ve toplantılar düzenlenecek. Kanada’nın en prestijli dil okuluİnternational Language Academy kısa adıyla ILAC sponsorluğu ile düzenlenen eğitim haftasında Seneca College, College of New Caledonia, Carleton University, VanWest College, Pickering College, Carleton University, Vancouver Film School gibi kaliteli eğitim veren kurumlarda katılacak.

İşletme, Mühendislik, Tıp, Edebiyat ve sanat gibi 10’dan fazla farklı eğitim dalında bilgi alabileceğiniz eğitim haftasında isteğinize göre Kanada’da Fransızca ve İngilizce eğitimi hakkında bilgiler verilecek. Ayrıca eğitiminiz süresi boyunca Kanada ülke sınırları içerisinde eğitim, çalışma olanakları ve izinleri, vize şartları hakkında da bilgiler sunulcak.

Yorum Yaz