MENÜ

TOEİC – Test of English for International Communication

214 defa okunduYorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı
TOEİC – Test of English for International Communication

TOEIC – Uluslararası İletişim için İngilizce Testi

TOEFL ve IELTS, Ingilizce konuşulan ülkede ve İngilizce öğrenmek isteyen insanlara yönelik İngilizce bilgisini doğrulayan ve derecelendiren testler bütünüdür. Yurtdışında İngilizce konuşulan bir ülkede çalışmak için İngilizce öğrenmek istiyorsanız ne olacak? Bu durumda TOEIC sizin için doğru seçimdir.

İngilizce sınavına hazırlanmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Bu konuda dil okulları size yardımcı olabilir!

TOEIC nedir?
Test sorularını düzenleyip yayınlayan ETS olarak TOEIC (veya Uluslararası İletişim için İngilizce Testi) “İşyerinde İngilizce iletişim becerilerini ölçmek için 30 yıldan fazla küresel standartları belirleyen bir sınav olmuştur”. Bu test küresel olarak kabul edilmektedir ve genel olarak bir iş İngilizcesi bilgisi doğrulaması olarak kullanılır. Dünya çapında birçok işveren tarafından işyerinde İngilizce iletişim kurma beceriniz Toeic sayesinde belirlenir. Mesleki İngilizce Sınavı olarak adlandırılabilir.

TOEIC kimler için?
TOEIC, İngilizce konuşulan bir ülkede ya da İngilizce’nin resmi olarak kullanıldığı bir şirkette yurtdışında çalışmak isteyen herkese yöneliktir ve bazı doğrulama türleri gereklidir. Bu testi öğrenmek ve geçmek, iş yerinde kendine daha güvende ve hazır hissetmenize yardımcı olacaktır.

Daha fazla bilgi
Üç TOEIC testi var – okuma ve listeleme becerilerini ölçen TOEIC Dinleme ve Okuma testi ve kağıt tabanlı ve çoktan seçmeli test (A1-C1), konuşma becerilerini ölçen TOEIC Konuşma ve Yazma testi (A1-C1) ve TOEIC Köprüsü testi, okuma ve dinleme becerilerini ölçer ve çoktan seçmeli kağıt tabanlı bir testtir.

Yorum Yaz